Az Ajka és az Üstökös elleni mérkőzéseket is behúzta az U14.

4:1 arányú győzelmet aratott U16-os korosztályunk a Király elleni mérkőzésen.

Nem tudott gólt rúgni U15-s korosztályunk a Főnixnek.

Részletek

3 pontba kerültek a kihagyott helyzetek
2024. április 22., 18:46

Hiába dolgozott ki több gólszerzési lehetőséget is felnőtt csapatunk, az ellenfél egy véleményes büntetőből szerzett góllal nyerte meg a mérkőzést.

Részletek

Jó játék, megérdemelt győzelem
2024. április 21., 15:52

5:2 arányban nyert U13-s korosztályunk vasárnap délelőtt a Balatonalmádi ellen.

Részletek

Hazai pályán szenvedett vereséget az U19
2024. április 21., 15:36

Az első félidőben magabiztosabban futballozott a vendég Kaposvár együttese.

Részletek

Jelesre vizsgázott a csapat akaratból és küzdeni tudásból
2024. április 17., 20:20

Itthon tartotta a 3 pontot a Kaposvár ellen U17-s korosztályunk szombaton.

Részletek

Balatonfüreden rúgták a bőrt fiatal korosztályaink
2024. április 17., 19:43

Az U12 sima győzelmet aratott, az U13 szoros meccsen maradt alul.

Részletek

Négy rúgott gól sem volt elég a győzelemhez
2024. április 15., 19:41

A második félidőben egy alig negyed órás rövidzárlat ideje alatt kapott ki NBIII-s felnőtt csapatunk.

Részletek

10 gólt rúgott az U16
2024. április 15., 19:20

Sikerrel vágott vissza fiatal korosztályunk az ősszel elszenvedett vereség után a helyenként durván és sportszerűtlenül játszó Goldball együttesének.

Részletek

Elkerülhető vereséget szenvedett az U15
2024. április 14., 19:06

Kimaradtak a helyzetek a II. Kerület elleni találkozón.

Részletek

Újabb 7 gólos siker
2024. április 14., 18:55

Ezúttal a Győrújfalu együttesét fogadta és aratott ismét nagy arányú győzelmet U14-s csapatunk.

Részletek

Nem sikerült pontokra váltani a mezőnyfölényünket
2024. április 14., 09:45

A tabella 2. helyét elfoglaló Kecskemét otthonában szenvedett vereséget az Országos Alapban szereplő U19-s korosztályunk.

Részletek

Kiszakadt a gólzsák
2024. április 09., 19:34

9:1 arányban nyert U16-s korosztályunk a Budaörs otthonában.

Részletek

Nagykanizsára utaztak fiatal korosztályaink
2024. április 08., 19:52

Sajnos egyik gárdának sem ment a játék, az U12 és az U13 is vesztesen hagyta el a pályát.

Részletek

Igazságos pontosztkozkodás
2024. április 08., 19:37

1:1-s döntetlent játszott az MLSZ Országos Alap csoportjában szereplő U19-s korosztályunk a Zugló ellen.

Részletek

Egy győzelem, egy vereség
2024. április 08., 19:23

Az Ajkával játszottak mérkőzést nemrég U12-s és U13-s csapataink.

Részletek

Vereség Tatabányán
2024. április 07., 20:57

Nemcsak az ellenfél ívelgetéseivel, hanem a játékvezetőkkel is meg kellett küzdenie U17-s korosztályunknak.

Részletek

Kiütéses győzelem a városi rangadón
2024. április 07., 20:44

Nagy arányú győzelemmel javította ki U14-s korosztályunk a múlt heti Sopron elleni bosszantó vereséget.

Részletek

Idegenbeli bravúr az ősi rivális otthonában
2024. április 07., 20:30

Megérdemelt győzelmet aratott NBIII-s felnőtt csapatunk a megerősített gárdával felálló ZTE ellen.

Részletek

A 2. félidőben fordítottuk a magunk javára a helyi derbit
2024. április 03., 19:27

Megérdemelt, 3:1-s győzelmet aratott U15-s korosztályunk a Király ellen.

Részletek

Hozta a kötelezőt az U16
2024. április 01., 15:32

A hétvégén aratott 5:1-s győzelemmel továbbra is versenyben van fiatal korosztályunk a bajnoki címért folytatott küzdelemben.

Részletek

Meghozta a győzelmet a nyuszi
2024. április 01., 15:21

A tavaszi szezon első sikerét aratta U15-s korosztályunk a Sopron ellen.

Részletek

A légiósokkal felálló Győr vitte el a 3 pontot
2024. április 01., 15:01

4:1-es vereséget szenvedett a második félidő nagy részében emberhátrányban játszó NBIII-s felnőtt csapatunk.

Részletek

Egy góllal volt jobb az U17 a szombathelyi rangadón
2024. március 30., 18:39

A Király SE ellen tartotta itthon a 3 pontot fiatal csapatunk.

Részletek

Fontos lehetőséget szalasztott el az U14
2024. március 30., 18:26

A felsőház két éllovas csapata közül emberelőnyben is a mieink kerültek ki vesztesen a soproni rangadón.

Részletek

Vereség az ország másik felében
2024. március 30., 18:08

Pont nélkül tért haza Békéscsabáról az U19.

Részletek

Két idegenbeli gól sem volt elég a pontszerzéshez
2024. március 25., 19:39

3:2-s vereséget szenvedett NBIII-s felnőtt csapatunk a III. Kerület otthonában.

Részletek

Egy pont Hévízről
2024. március 24., 11:24

A múlt hétvégi "szabadság" után álmos, helyenként pontatlan játékkal folytatta a tavaszi szezont az U13.

Részletek

Már az 1. félidőben kialakult a végeredmény
2024. március 24., 11:04

Kapott gól nélkül nyert U16-s korosztályunk Mosonmagyaróváron.

Részletek

Rossz napot fogott ki az U17
2024. március 23., 19:24

Szinte semmi sem működött a III. Kerület elleni idegenbeli mérkőzésen.

Részletek

Vereség a listavezető ellen
2024. március 23., 19:13

A Fehérvár FC ellen lépett pályára a fiatal játékosokkal kiegészült U15-s korosztályunk.

Részletek

Ilyen arányban is megérdemelt siker
2024. március 23., 18:52

Zsinórban 5. győzelmét aratta U14-s korosztályunk, ezúttal a Pápa ellen nyertek fiatal játékosaink 4:0 arányban.

Részletek

A 2. félidőben ment el a meccs
2024. március 18., 18:41

A második játékrészben fordítani tudott a Komárom a fiatalokkal kiegészült NBIII-s felnőtt csapatunk ellen.

Részletek

A második félidőben jöttek a gólok
2024. március 17., 18:50

Akkor viszont négyszer is betalált U14-s korosztályunk a Sárvár hálójába.

Részletek

Szép gólokat lőttek az U12-s srácok
2024. március 17., 09:23

A Pápa ellen aratott magabiztos győzelmet aratott fiatal csapatunk.

Részletek

4 gól a sereghajtó ellen
2024. március 17., 09:12

Hazai pályán nyert U16-s korosztályunk a Komárom csapata ellen szombaton.

Részletek

Nem sikerült a bravúr
2024. március 17., 08:48

A bajnokság egyik legjobb csapata ellen szenvedett vereséget az U15.

Részletek

3:0-s siker
2024. március 16., 18:09

A második félidőben születtek a gólok U17-s korosztályunk Sopron elleni mérkőzésén.

Részletek

Egy góllal jobb volt a Sopron
2024. március 11., 18:02

Már a mérkőzés elején hátrányba került és nem is tudott fordítani felnőtt csapatunk.

Részletek

Háromból 3 a felsőházban
2024. március 10., 08:16

Újabb győzelmet aratott U14-s korosztályunk, ezúttal a fizikailag erős játékosokból álló győri Üstökös otthonában.

Részletek

Győzelem emberhátrányban
2024. március 10., 07:56

Itthon tartotta a 3 pontot U17-s korosztályunk a II. Kerület ellen.

Részletek

Hatalmas bravúr
2024. március 10., 07:37

A tabellán második helyen álló UTE csapatát győzte le szombaton U19-s alakulatunk.

Részletek

Hali sikerek a városi derbiken
2024. március 09., 19:46

A Lurkó otthonában nyert U12-s és U13-s korosztályunk a tavaszi szezon első mérkőzésén.

Részletek

Szenzációs szezonkezdet
2024. március 04., 18:43

Kétgólos hátrányból fordított és nyert 3:2-re felnőtt csapatunk a Kelen otthonában.

Részletek

Magabiztos győzelem a városi rangadón
2024. március 03., 18:09

Remek játékkal rukkolt elő és 5:0 arányban nyert U16-s csapatunk a Lurkó ellen.

Részletek

Bosszantó vereség Budafokon
2024. március 03., 17:47

Küzdelmes mérkőzésen maradt alul U15-s korosztályunk.

Részletek

Már az első féidőben eldőlt a mérkőzés
2024. március 03., 11:59

5:1-s győzelemmel vágott vissza U16-s csapatunk az őszi első fordulóban elszenvedett fájó vereségért a Soroksárnak.

Részletek

Vereség a REAC ellen
2024. március 03., 11:31

Hiába játszott mezőnyfölényben, nem tudta megnehezíteni a budapestiek dolgát a sok hiányzóval felálló U19-s korosztályunk.

Részletek

Húsz perc jó játék elég volt a sikerhez
2024. március 02., 17:34

2:0-ra nyert U14-s korosztályunk egyik fő riválisa ellen.

Részletek

A bentmaradás a cél
2024. március 02., 10:04

Vasárnap megkezdődik a tavaszi bajnoki sorozat az NBIII-ban szereplő felnőtt csapatunk számára is, a Kelen SC otthonába látogatnak felnőtt játékosaink. A rajt előtt az elmúlt hónapok tapasztalatair...

Részletek

Tisztességes helytállás
2024. február 29., 18:34

Az Illés Akadémia csapatával játszott mérkőzést az MLSZ Országos U19 Kupa 4. fordulójában korosztályos alakulatunk.

Részletek

Két edzőmeccs, két döntetlen
2024. február 25., 19:12

Utolsó felkészülési mérkőzéseit játszotta a napokban felnőtt csapatunk. Jövő héten már számukra is megkezdődik a bajnokság.

Részletek

Vereséggel kezdte az őszi szezont az U15
2024. február 25., 18:45

Nem tudott gólt rúgni a Tatabányának a játékba jól beszálló, fiatalabb játékosokkal kiegészült csapatunk.

Részletek

Elstartolt a bajnokság
2024. február 25., 08:18

U19-s korosztályunk 1 góllal kapott ki a bajnokesélyes Pécstől az első tavaszi fordulóban.

Részletek

Magabiztos győzelem a bajnoki nyitányon
2024. február 23., 20:06

U14-es korosztályunk a téli felkészülést követően a Győrújfalu otthonában kezdte meg a felsőházi rájátszást.

Részletek

U17: a Viktória felnőtt csapatával meccseltek
2024. február 19., 19:17

Hasznos edzőmérkőzést játszott fiatal alakulatunk.

Részletek

Székesfehérvárra utazott az U15
2024. február 19., 18:46

A bajnokság egyik élcsapata fogadta alakulatunkat. Az eredmény egy gólgazdag felkészülési mérkőzés.

Részletek

Tornagyőzelem Ajkán
2024. február 18., 19:26

Öt csapatot utasított maga mögé U11-es korosztályunk az Ajkai Téli Kupán, Szenczi Dávid pedig a gólkirály címet is bezsebelhette.

Részletek

Négy gólos vereség a nagyon jó erőkből álló Nagykanizsa e...
2024. február 18., 19:07

A szintén NBIII-ban szereplő zalai csapatot fogadta hazai pályán felnőtt alakulatunk.

Részletek

MLSZ regionális U14 alap Északnyugati csoport "Felsőház" 3. forduló

Üstökös FC Győr - HVSE 1 : 3

Gólszerzők: Papp M, Hende M., Kápolnási B.

HVSE U14: Major A. - Horváth Á., Horváth-Barton M., Churshward S., Szekér B. - Kápolnási B. - Jákói Zs., Horváth M. - Kovács O., Hende M., Papp M.,
Horváth-Sipőcz B., Vörös Á., Jankó B., Kránitz B.

Edzők: Neczpál Gábor, Németh Zoltán

- Nagyon jól kezdtük a mérkőzést. Az első félidőben szép támadásokat vezettünk, ötletesen játszottunk. Már az ellenfél térfelén labdát szereztünk és
helyzeteket dolgoztunk ki, kétgólos előnyt szereztünk. Vezetésünk birtokában túlságosan belekényelmesedtünk a mérkőzésbe, és a továbbiakban kidolgozott helyzeteinket nem tudtuk gólra váltani. Ez sajnos megbosszulta magát, ellenfelünk szépített egy szerencsétlen labdaérintésünkből. A második félidő hasonlóan alakult, mint az első, ellenfelünk mély védekezésre és kontratámadásokra rendezkedett be. Egygólos előnyünket csak az utolsó percben tudtuk növelni riválisunkkal szemben - mondta el a találkozó után Németh Zoltán, edző.

- Játékosainknak gratulálunk, rengeteg energiát mozgósítottak. Igazi csapatmunka zajlott a szervezetten játszó győriek ellen. Gratulálunk a csapatnak!